Vlastně by se titulek mohl spíš jmenovat ” O mě ” . Jmenuji se Jiří Zdražil a tyto stránky jsem si udělal abych Vás mohl informovat o činnostech, kterýma se zabývám a které Vám nabízím. Historie firmy sahá do roku 1997, kdy jsem ji založil jako OSVČ. Poté s přetržkou v letech 2000-2006 ( pomáhal jsem rozjet technologickou divizi v jedné velké firmě ), kdy jsem firmu provozoval jen jako doplňkovou činnost při zaměstnání, byla firma opět pro velký zájem a poptávku po odborné činnosti vyladěna zase do plného provozu. Aktuálně Vám nabízím moje služby v oblastech výpočetní techniky, datových sítí, prodeji notebooků, antivirových produktů, serverů, počítačů a dalších. Vlastně historie firmy sahá daleko více do minulosti, kdy jsem již v letech 1988 programoval na počítači Sinclair ZX Spectrum a studoval hravou formou základy počítačů. To jsem ovšem ještě nevěděl, že mě počítače budou tak bavit a že mě budou pravděpodobně doprovázet celý život. 

Od léta roku 2016 jsem se přestěhoval do nových prostor na ulici Řípská 13, v Brně Slatině, kde od Vás mohu převzít zakázku k opravě, instalaci nebo diagnostice.

Rád Vás zde  přivítám. Prosím, než se za mnou vydáte, zavolejte mi na telefonní číslo 774 615 740, aby jsme si potvrdili schůzku. Je možné že se budu nacházet u jiného zákazníka, se kterým jsem si domluvil schůzku před Vámi. K zákazníkům  – domácnostem, jezdím jen v případě že mi to časové možnosti dovolí a účtuji cestu + vyšší sazbu za hodinovou práci.

Přeji Vám co nejméně oprav a zdravou IT techniku !!

Jiří Zdražil

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE